Рейзи агитира избирателите с бутилки вино

Дългогодишният кмет на община Созопол Панайот Рейзи, който води листата на СДС за общински съветници в момента, раздава бутилки вино на избирателите от село Атия.

За това съобщиха очевидци, а снимките с армаганите се въртят във фейсбук групите на созополчани.

Бутилките са брандирани с етикети с лика на Панайот Рейзи и с номера на СДС в интегралната бюлетина.

Припомняме, че Рейзи беше отстранен от кметското място предсрочно, след като Софийската градска прокуратура му повдигна обвинение за длъжностно присвояване в особено големи размери - 2 млн. лева, собственост на община Созопол.

Самият той твърди, че е невинен и дори декларира, че пак ще се кандидатира за кмет. Впоследствие обаче беше изключен от партийната структура на ГЕРБ, което вероятно го е отказало от първоначално заявеното му намерение.

Сега обаче екскметът се явява като кандидат за общински съветник от СДС.

 

Добавете коментар


Защитен код
Обнови