Променя се движението заради Черешова задушница в Бургас

От 07.30 ч. утре – 30 май, в района на Бургаския гробищен парк ще бъде въведена временна организация на движението. 

Мярката се налага заради традиционно засиления трафик и големия поток от граждани, които ще посетят парка по повод Черешова задушница. 

С цел улесняване на придвижването и гарантиране на безопасността, движението на автомобили ще бъде еднопосочно:

- входът към гробищния парк ще бъде откъм кръговото движение на изхода на града в посока Слънчев бряг, а изхода по ул. „Транспортна“. Пътният трафик по ул. „Транспортна“ ще бъде отклоняван към бул. „Димитър Димов“. 

Ще се пропускат само товарни автомобили и автобуси от градския и междуселищен транспорт. На място ще има полицейски екипи, които ще следят за реда и ще подпомагат движението. 

При необходимост временно ще бъде спирано движението, за да се осигури безопасното преминаване на пешеходците към и от гробищния парк.

 

Добавете коментар


Защитен код
Обнови